Kolęda

Opublikowano: piątek, 29 grudnia 2017
Oskar Łatoszyński

Czytaj więcej...

Życzenia

Opublikowano: niedziela, 24 grudnia 2017
Administrator

Czytaj więcej...

Opłatek

Opublikowano: piątek, 22 grudnia 2017
Administrator

W świątecznej, pełnej radości atmosferze, spotkaliśmy się dzisiaj, aby podzielić się opłatkiem, pośpiewać kolędy i życzyć sobie wesołych, spokojnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Dzień ten pozostawi w nas wiele pięknych wspomnień.

Czytaj więcej...

Turniej Piłkarzyków Stołowych o Puchar Dyrektor PDPS

Opublikowano: piątek, 15 grudnia 2017
Łukasz Koper

W dniu 12.12.2017 w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie odbył się wewnętrzny Turniej Piłkarzyków Stołowych o Puchar Dyrektor PDPS. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach: wśród mieszkańców oraz pracowników.

Czytaj więcej...

Mikołaj 2017

Opublikowano: poniedziałek, 11 grudnia 2017
Administrator

Mikołaj dzisiaj odwiedził nas wszystkich. Przyjechał do nas na pomarańczowych saniach. Przeszedł wszystkie oddziały i rozdał nam wspaniałe prezenty. Mikołaja śnieżynki pomagały mu w rozdawaniu prezentów i śpiewały dla wszystkich wspaniałe piosenki. Ciekawi jesteśmy na czym Mikołaj przyleci do nas za rok....

Czytaj więcej...

"Skrzydlate Piosenki"

Opublikowano: środa, 06 grudnia 2017
Administrator

Koncert Stowarzyszenia "Motyl" na Rzecz Integracji i Aktywności Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej odbył się 3 grudnia 2017 roku w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdrój z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych (03 grudnia!) oraz Jubileuszu XX-lecia Stowarzyszenia MOTYL.

Czytaj więcej...

Andrzejki w Ostrowinie

Opublikowano: wtorek, 05 grudnia 2017
Administrator

Odbyły się 30 listopada na świetlicy w PDPS Ostrowina. Bawiliśmy się wyśmienicie razem z naszymi dziewczętami z Jemielnej. Były wróżby i konkursy. Wróżyliśmy z kopert, na których były symbole takie jak: serce, słońce, korona, język, drzwi itp., które to symbole przepowiadały przyszłość. Był też taniec z kapeluszem, pod którym były ukryte wróżby oraz inne nowe i ciekawe wróżby andrzejkowe i przepowiednie.

Czytaj więcej...

Andrzejki w Długołęce

Opublikowano: poniedziałek, 04 grudnia 2017
Administrator

29 listopada nasz zespół AKORD zagrał na wspaniałej zabawie andrzejkowej zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Długołęce, dla uczestników XIV Edycji programu "Spełnić choć jedno marzenie." Zabawa była przednia. Były wróżby i smaczne jedzonko. Dziękujemy za zaproszenie, bo zawsze czujemy się u Was wspaniale.

Czytaj więcej...