Wszyscy jesteśmy zwycięzcami

Opublikowano: poniedziałek, 19, marzec 2018
Marek Gajda

W dniu 16 marca Dział Rehabilitacji zorganizował projekt pod hasłem "WSZYSCY JESTEŚMY ZWYCIĘZCAMI".

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet

Opublikowano: piątek, 09, marzec 2018
Administrator

Wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia składamy z okazji Waszego Święta. Dziś zaprosiliśmy wszystkie Panie na świetlicę i przedstawiliśmy program artystyczny właśnie dla nich.

Czytaj więcej...

Hiszpania

Opublikowano: wtorek, 27, luty 2018
Administrator

26 lutego wyjechaliśmy wirtualnym autobusem do Hiszpanii. Z cyklu autobusem przez świat, będziemy zwiedzać w tym roku różne państwa, poznawać ich historię, kulturę, muzykę.

Czytaj więcej...

Turniej Tenisa Stołowego

Opublikowano: poniedziałek, 26, luty 2018
Łukasz Koper

W dniu 23.02.2018 w świetlicy naszego domu odbył się Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez zespół rehabilitacji. Zawodnicy zostali podzieleni ze względu na sprawność na trzy grupy startowe: zaawansowaną, średniozaawansowaną oraz początkującą.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Chorego

Opublikowano: poniedziałek, 26, luty 2018
Administrator

Światowy Dzień Chorego został ustanowiony przez Jana Pawła II. Papież wyznaczył na obchody tego Dnia wspomnienie objawienia Matki Bożej w Lourdes, które przypada 11 lutego.

Czytaj więcej...

Walentynki

Opublikowano: poniedziałek, 19, luty 2018
Marek Gajda

13 lutego zorganizowaliśmy zabawę walentynkową połączoną z ostatkami. Przybyli zaproszeni goście, nasi przyjaciele z Domu Pomocy Społecznej w Legnickim Polu. Bawiliśmy się baaaaaaaaaardzo długo, ale to wciąż dla nas mało.

Czytaj więcej...

Środa popielcowa

Opublikowano: piątek, 16, luty 2018
Oskar Łatoszyński

Środa popielcowa, zwana Popielcem, w kalendarzu chrześcijańskim jest pierwszym dniem Wielkiego Postu. Na mszach świętych księża posypują głowy popiołem, a wierni w ten dzień stosują post ścisły.

Czytaj więcej...

Zabawa w Jemielnej

Opublikowano: środa, 07, luty 2018
Łukasz Koper

6 lutego nasi mieszkańcy bawili się na zabawie u swoich koleżanek, przyjaciółek i dziewczyn w Jemielnej. Jak zawsze, bawili się wspaniale. Organizatorki - panie Marysia, Ewa i Bożena - przyjęły nas serdecznie i ugościły pysznym ciastem domowej roboty.

Czytaj więcej...