Kolęda w PDPS

Opublikowano: poniedziałek, 31 grudnia 2018
Oskar Łatoszyński

W czwartek 27 grudnia odwiedził nas z wizytą duszpasterską, czyli kolędą, ksiądz kapelan Paweł Mądrawski. Podstawowym celem kolędy jest modlitwa księdza wraz z parafianami w ich domach, poświęcenie domu oraz błogosławieństwo na cały rok.

Czytaj więcej...

Niezwykli goście

Opublikowano: poniedziałek, 31 grudnia 2018
Oskar Łatoszyński

W dniu 27 grudnia kolejny raz nasz dom odwiedzili pani Kasia i pan Janek z Sokołowic. Grupa naszych mieszkańców uczestniczyła w zajęciach, podczas których pani Kasia ciekawie opowiadała o zwierzętach hodowanych na wsi. Najwięcej dowiedzieliśmy się o kurach, kogutach i kurczakach.

Czytaj więcej...

Życzenia noworoczne

Opublikowano: niedziela, 30 grudnia 2018
Administrator

 

Życzę by był piękny, lepszy od starego i .....

przyniósł  Wam coś  szczególnie szczególnego...

 

Iwona Siemińska
Dyrektor Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie

Życzenia Świąteczne

Opublikowano: piątek, 21 grudnia 2018
Administrator

Czytaj więcej...

Teatr Integracyjny Euforion

Opublikowano: piątek, 14 grudnia 2018
Łukasz Koper

W dniu 10.12.2018 do naszego domu zawitał Teatr Integracyjny Euforion, który działa przy Dolnośląskim Stowarzyszeniu Aktywnej Rehabilitacji "ART". Nasi mieszkańcy mieli okazję zobaczyć przedstawienie pod tytułem "Dziewięć kochanek kawalera Dorna" wg Kornela Makuszyńskiego.

Czytaj więcej...

Debiut w halowej piłce nożnej

Opublikowano: środa, 12 grudnia 2018
Łukasz Koper

Drużyna piłkarska reprezentująca nasz dom spędziła "Mikołajki" na sportowo. W dniu 6 grudnia uczestniczyła bowiem w zimowej edycji KKN Miedź Legnica Cup. Nasi zawodnicy spisali się w swoim debiucie bardzo, pokazując duży potencjał swoich umiejętności, również w odmianie gry pod dachem.

Czytaj więcej...

Mikołajki

Opublikowano: wtorek, 11 grudnia 2018
Łukasz Koper

6 grudnia w godzinach porannych nasz dom odwiedził specjalny gość - Św. Mikołaj, który dla najgrzeczniejszych mieszkańców przygotował świąteczne paczki.

Czytaj więcej...

Andrzejki 2018

Opublikowano: czwartek, 06 grudnia 2018
Łukasz Koper

30 listopada w naszym domu świętowaliśmy "Andrzejki" wraz z naszymi gośćmi z Legnickiego Pola oraz naszej filii z Jemielnej. Do tańca przygrywał niezawodny zespół "Wszystko gra" na czele z Panem Konradem Ciechanowskim.

Czytaj więcej...