Dyskoteka pod gwiazdami

Opublikowano: czwartek, 26 lipca 2018

W dniu 20 lipca 2018 r na terenie domków letniskowych PDPS Ostrowina odbyła się impreza integracyjna. Mieszkanki z Jemielnej zaprosiły panów z Ostrowiny. Paniami opiekowały się pani Marysia i pani Ewa.

Głównym celem była organizacja czasu wolnego, kształtowanie umiejętności odreagowania napięć poprzez taniec i ogólną integrację przez nawiązywanie kontaktów i współdziałanie w zabawie.
Do tańca przygrywał nam pan Konrad wraz z zespołem muzycznym „ WSZYSTKO GRA”. Zabawa rozpoczęła się o godz. 1500. Panie spotkały swoje sympatie. W przerwach wszyscy mogli posilić się kiełbaskami, kaszanką z grilla i jak zawsze skosztować domowego ciasta.
Ogólną sympatię wzbudził występ „ JEMIELNIANEK” pod kierunkiem pana Konrada. Wszyscy z naszymi paniami śpiewali. Brawom i bisom nie był końca. Późnym wieczorem, gdy panie pożegnały panów zasiedliśmy wspólnie w kręgu. Rozpoczęło się wspólne śpiewanie. Pan Konrad, jak co dzień w Jemielnej grał na akordeonie, a panie śpiewały wszystkie znane im piosenki. Gwiazdy tak mocno świeciły, że niepotrzebne było światło. Około północy wszyscy położyliśmy się spać.
Mieszkańcy jednogłośnie stwierdzili, że była to jedna z najlepszych imprez i z niecierpliwością czekają na następną.